Home » Prelegenci

Prelegenci

slawomir-gabryjeluk

Sławomir Gabryjeluk, Territory Sales Executive Poland – AEC, Natural Resources & Infrastructure, Autodesk

Z branżą IT związany od 20 lat, zaś w Autodesk funkcjonuje już ponad 8 lat. Odpowiedzialny jest za biznesowy rozwój rynku rozwiązań w obszarze infrastruktury oraz utility w Polsce.

Drazen_Galic

Dražen Galić, Prezes Zarządu, StudioARS.

W latach 1986-1997 brał udział w projektach naukowych dotyczących zagadnień geotechnicznych, problemów w badaniu zasobów wodnych i kontrolowania szczelności zamkniętych systemów kanalizacyjnych. Od 1992 r. jest odpowiedzialny za rozwój oprogramowania Urbano do projektowania i utrzymania systemów infrastruktury sieciowej, zaś od 1997 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu chorwackiej firmy StudioARS, dostarczającej rozwiązania sprzętowe i oprogramowanie dla inżynierii lądowej, w tym Urbano.

tekin_guvercin

Tekin Guvercin, Prezes, DAT Computer Concepts Sp. z o.o.

Prezes i założyciel firmy konsultingowej w dziedzinie Zarządzania Projektami – DAT Computer Concepts oraz współzałożyciel i współwłaściciel firmy FND – zajmującej się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych, konsultingowych i szkoleniowych na rynku międzynarodowym. Ekspert i pasjonata zarządzania projektami i portfelami projektów, z 15-letnim doświadczeniem w tym obszarze. Ma doświadczenie w pełnym zakresie zarządzania projektami: portfele projektów, analizy ryzyka, zarządzanie terenem budowy, analizy porównawcze oraz alternatywne rozstrzyganie sporów. Ściśle współpracuje w obszarze zarządzania projektami na międzynarodową skalę. Jest inżynierem z dyplomem magisterskim Engineering Business Administration

agnieszka-marciniak

Agnieszka Marciniak, Prezes Zarządu, Aplikom Sp. z o.o.

Ukończyła Politechnikę Łódzką, Wydział Organizacji i Zarządzania. Do Aplikomu dołączyła w 1996 roku. Od 2005 roku pełni funkcję prezesa zarządu firmy, prowadząc Aplikom przez szereg zmian i przekształceń. Brała udział w licznych szkoleniach z zakresu zarządzania (m.in. Kaiser, Coaching w zarządzaniu, Przywództwo XXI wieku wg. Coveya). Zainicjowała wydzielenie w Aplikomie zespołu eksperckiego Aplikom SYSTEMY, który projektuje i wdraża szyte na miarę systemy IT optymalizujące procesy w firmach – zarządzające produktem od projektu do sprzedaży i serwisu oraz integrujące dane z systemów CADowskich, systemów ERP i systemów wsparcia sprzedaży.

Tomas Lendvorsky

Tomas Lendvorsky, Inżynier aplikacji AEC, Autodesk

Tomas posiada tytuł magistra geodezji otrzymany na Wydziale Inżynierii. Po krótkiej karierze geodety rozpoczął pracę w branży oprogramowania zajmując się wsparciem, szkoleniem i programowaniem w obszarze rozwiązań infrastrukturalnych. Na obecnym stanowisku odpowiedzialny jest za działania w zakresie przedsprzedaży, certyfikacji i wsparcia dla partnerów Autodesk oraz dużych klientów wdrażających rozwiązania Autodesk. Ma 20-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania.

marek-majewski

Marek Majewski, Dyrektor ds. rozwoju, Aplikom Sp. z o.o.

Z wykształcenia mgr inż. automatyki i robotyki na Wydziale Elektrotechniki i Elektroniki Politechniki Łódzkiej. W Aplikomie odpowiedzialny za rozwój nowych technologii oraz zarządzanie zespołem inżynierów. Uznany ekspert w zakresie rozwiązań CAD/GIS. Autor licznych publikacji prasowych, podręczników i szkoleń z zakresu obsługi programów Autodesk oraz współautor wielu aplikacji wspomagających projektowanie CAD. Rozwija aktywnie oprogramowanie Autodesk. Uczestniczy w projektowaniu i wdrażaniu zintegrowanych rozwiązań IT. Prywatnie pasjonat literatury oraz filmu s-f.

maciej-misiewicz

Maciej Misiewicz, Partner Account Manager Value Products, HP Polska

Specjalista z zakresu produktów Value – Stacje Robocze, Terminale, RPOS, Digital Signage. Od 2012 w HP Polska odpowiedzialny za pracę z partnerami ze specjalizacją Workstations. Specjalista rozwiązań sprzętowych do projektowania, architektury, mechaniki oraz grafiki. Wcześniej związany z największymi Polskimi dystrybutorami branży tj. IT ABC Data oraz Tech Data. Absolwent Wyższej Szkoły Informatycznej w Warszawie.

Rafal_Przybylkiewicz

Rafał Przybyłkiewicz, Projektant, Kierownik Zespołu Projektowego w Pracowni Analiz, Biuro Studiów i Projektów Gazownictwa Gazoprojekt S.A.

Od ponad 9 lat zajmuje się opracowaniami projektowymi, analitycznymi i koncepcyjnymi dla branży gazowniczej, petrochemicznej i energetycznej. Brał udział w opracowaniu koncepcji oraz studiów wykonalności polskich interkonektorów jak np. gazociągu Polska-Słowacja, Polska-Litwa i Polska-Czechy oraz szeregu analiz pracy polskiego systemu gazowniczego, tj. analizach hydraulicznych, optymalizacyjnych oraz analizach możliwości podłączenia do sieci nowych odbiorców gazu. Specjalizuje się w opracowaniach studialnych i koncepcyjnych w zakresie: systemów gazowniczych, połączeń międzysystemowych, podziemnych magazynów gazu oraz tłoczni gazowych.

Matjaz_Sajn

Matjaz Sajn, Prezes zarządu, CGS Plus

W 1987 r. ukończył studia na Wydziale Inżynierii Lądowej na Uniwersytecie w Lublanie w Słowenii. Po studiach pracował wpierw jako projektant drogowy, a następnie jako menedżer CAD w największej, słoweńskiej firmie projektowej „SCT”. W 1990 roku założył firmę „CGS Plus”, która jest dziś jednym z wiodących dostawców oprogramowania dla budownictwa i architektury. Przez kilka lat był odpowiedzialny za rozwój oprogramowania CGS plus, zaś obecnie bierze aktywny udział w rozwoju biznesu. Współpracował przy różnych projektach z renomowanymi firmach takimi, jak Autodesk czy Transoft Solutions. Posiada bogate doświadczenie w CAD i BIM z klientami i partnerami na całym świecie.